ପୁରୀରେ ବିଜୟ ରଜନୀ ସୀମା କାହାଣୀ Purire Bijaya Rajani Sima Kahani

Odia Sex Story

ଭାଉଜ ଡଟ୍ କମ୍ ର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ସୁନିତା ଭାଉଜର ଏଇ ଚିର ସବୁଜି ଜୌନ କାହାଣି ବ୍ଲଗକୁ ସ୍ୱାଗତ । ଆଜି ର ଏ କାହାଣି ଟିକେ ଲମ୍ବା ହେଲେ ବି ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ।

ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ବେଳକୁ ହଠାତ୍ ରଜନୀର ଫୋନ୍ ଆସିଲା, କହିଲା ଜ୍ବାଇଁ ଚାଲ ପୁରୀ ବୁଲି ଆସିବା୤ ପୁରୀ, ଏତେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ? ମୁଁ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ ହାତରୁ ଫୋନ୍ ଛଡ଼େଇ ନେଇ ବିଜୟ କହିଲା, ‘ଭାଇନା ଚାଲ, ଆଜି ଶୁକ୍ରବାର, କାଲି ଶନିବାର ଛୁଟି ଅଛି, ପହରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଫେରି ଆସିବା୤’ ସେଇଟା ଠିକ୍ ଯେ ରୁହ ନାନୀଙ୍କୁ ପଚାରି ଦେଖେ୤ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବୁଲିଯିବା କଥା ଶୁଣିଦେଇ ଜିନିଷ ବାନ୍ଧିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ୤ ଆଠଟା ବେଳକୁ ବିଜୟ କାରରେ ଆସି ଆମ ଘର ସାମନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା୤ ସାଥିରେ ରଜନୀ ଆଉ ଝିଅ କୁନି୤ ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ବାହାରି ଯିବାବେଳେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଅଜାଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଲୁ୤ ଆଉ ଚାଲିଲୁ ପୁରୀ୤ ବିଜୟ ଜଣେ କରିତକର୍ମା ଲୋକ୤ ସେ ଫୋନ୍ କରିଦେଇ ହୋଟେଲ୍ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଦେଲେ୤

ରାତି ସାଢ଼େ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଆମେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚି ରୁମ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ୤ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ୤ ବିଜୟ କହିଲେ ଚାଲ ମନ୍ଦିର ଆଡ଼େ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା, ମୁଁ କହିଲି ନାଁ, ବିଚରେ ବସିବା୤ ସେଇଠୁ ସେ କହିଲେ ଠିକ୍ ଅଛି ଆପଣମାନେ ବସନ୍ତୁ ମୁଁ ଯାଇ ମନ୍ଦିର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସୁଛି୤ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମା ଭାରୀ ଧର୍ମପରାୟଣା୤ ସେ ବି କହିଲା ଯିବ୤ ସେଇଠୁ ବିଜୟ ଆଉ ସୀମା ମନ୍ଦିର ଦିଗରେ ଚାଲିଲେ୤ ଆମେ କହିଦେଲୁ ଫେରିଲା ବେଳେ ଏଇଠି ହିଁ ଆମେ ଥିବୁ୤ ଏପାଖ ଦେଇ ଚାଲିଯିବା୤ ସେମାନେ ଚାଲିଲେ୤ ରଜନୀ ଆଉ ମୁଁ ବିଚ୍‌ରେ ଚାଲିଲୁ କିଛି ସମୟ୤ ଗୋଟିଏ ଅନ୍ଧାରିଆ ସ୍ଥାନ ଦେଖି ରଜନୀ ବସିଗଲା୤ ମୁଁ ବି ପାଖରେ ବସିଲି୤ ପଚାରିଲି ଆଜି ହଠାତ୍ କେମିତି ପୁରୀ ଯୋଜନା କଲ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଘରେ ବୋର୍ ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ଭାବିଲି ପୁରୀ ବୁଲି ଆସିଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା୤
ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ରଜନୀ ମୋ ସହ ଅନେକଥର ସଂଭୋଗ କରିଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ତା ଦେହରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲି, ତୁମେ ଜମା ବଦଳିନ୤ ସେଇମିତି ସଫ୍ଟ୍ ସଫ୍ଟ୍୤ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଇୟେ ତ ଜମା ଟଚ୍ କରୁନାହାନ୍ତି, ଆଉ କଣ ହେବ ? ମୁଁ କହିଲି, ଧେତ୍୤ ମୁଁ ଥାଉ ଥାଉ ତୁମେ ଚିନ୍ତା କାହିଁକି କରୁଛ ? ଆସୁନ ଟିକେ ଭଲସେ ଟଚ୍ କରିଦେବି୤ ସେ କହିଲା ନାଇଁ ଜ୍ବାଇଁ ଡର ଳାଗୁଛି, କାଳେ କିଏ ଆସିଯିବ୤ ମୁଁ କହିଲି ତା’ହେଲେ ଚାଲ ହୋଟେଲ୍‌କୁ ଫେରିଯିବା୤ ଆମେ ତରବର ହୋଇ ହୋଟେଲ୍ କୁ ଆସିଲୁ୤ ମୁଁ ରୁମ କବାଟ ଖୋଲି ରଜନୀକୁ ଭିତରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାପରେ ପରେ ତା ଟପ୍‌ସ କୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଲି୤ ତା ଦୁଧ ସେଇମିତି ୩୨ ସାଇଜ୍ ଅଛି୤ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍୤ ମାଂସଳ୤ ମୁଁ ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା, ମୁଁ ତା ନିପଲ୍‌କୁ ଚୋବେଇ ଦେଲି୤ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା୤
ତା’ପରେ ତା ସ୍କର୍ଟ୍‌କୁ ଫିଟେଇ ଦେଲି ଆଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଦେଇ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଖାଇଲି୤ ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇ ସାରିଥିଲା, ମୋ ଖିଆରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ଓଦା ହୋଇଗଲା୤ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଗେହିଲି୤ ସେ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥିଲା ଆଙ୍ଗୁଠି ଦୁଇଟା ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହିଲି୤ ସେ ଧଇଁସଇଁ ହେଲା୤ ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଦେଖିଲି ସେ ପୁରା ଝାଳନାଳ ହୋଇଗଲାଣି୤ ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି୤ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଥିଲା୤ ସେ ତାକୁ ହାତରେ ହଲେଇ ହଲେଇ ନେଇ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚିପୁଥାଏ୤ ଆଉ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଥାଏ୤ ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା୤
ତା’ପରେ ତାକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଁ ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି ଆଉ ବିଆକୁ ଦେଖିଲି, ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା୤ ସେ ସେଇମିତି ଥିଲା ବେଳେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ପାଖରେ ଦେଇ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଆଉ ଦୁଇ ତିନି ଧକ୍କାରେ ତା ବିଆରେ ପୁରା ପଶିଗଲା୤ ତାପରେ ମୁଁ ସେଇମିତି ଠିଆ ଠିଆରେ ତାକୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଲି୤ ସେ ଓଃ ଆଃ ହେଉଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ଗେହି ଯାଉଥିଲି୤ ଦଶ ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ କହିଲା ଆଉ ରହିବନି, ଓ ସେ ଆଃଃ ଆଃଃ ରଡ଼ିକରି ତା ବିଆ ରସ ନିଗାଡ଼ି ଦେଲା୤ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ଧକ୍କା ଦେଇ ମୋ ରସ ତା ବିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି୤
ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲା ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇଗଲି୤ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଉଠିଲା ଆଉ କହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ ଏଇ ତଳଟା ପୁରା କାଦୁଆ କରିଦେଲ୤ ନାନି ଆସିଲେ କଣ କହିବ୤’ ମୁଁ ହସିଲି କହିଲି ତୁମେ ଠିକ୍ କରିଦିଅ୤ ସେ ବାଥରୁମରୁ ପାଣି ଆଣି ସେଠାରେ ପକେଇ ପାଁପୋଛ ରେ ପୋଛିଦେଲା୤ ମୁଁ ରୁମ ଫ୍ରେସନର୍ ଟିକେ ପକେଇଦେଲି୤ ତା’ପରେ ଆମେ କିସ୍ କଲୁ୤ ସେଇଠୁ ଆମେ ଯାଇ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସିଲୁ୤ କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଜୟ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ଫୋନ କଲେ୤ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆମେ ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଛୁ୤ ସେମାନେ ବି ଆସିଲେ୤

Purire Bijaya Rajani Sima Kahani
ରାତି ବହୁତ୍ ହୋଇଗଲାଣି୤ ତେଣୁ ସେମାନେ ଶୋଇବାପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ୤ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଥିଲି୤ ଆଉ ସୀମା ହାଲିଆ ହୋଇ ବସିଥିଲା୤ ତା’ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ କହିଲି, ଚାଲ ମୁଁ ଟିକେ ମସାଜ୍ କରିଦେବି୤ କିଛି ସମୟ ମସାଜ୍ କରିବାପରେ ସୀମା ଶୋଇପଡ଼ିଲା୤ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଶୋଇଗଲି୤ ପରଦିନ ସକାଳ ଛଅ’ଟାରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ମାରିଲା୤ ସୀମା କବାଟ ଖୋଲିଲା୤ ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି୤ ରଜନୀ ବଡ଼ପାଟିରେ କହିଲା, ‘ଜ୍ବାଇଁ, ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଉଠ୤ କୋଣାର୍କ ଯିବା୤’ ସୀମା କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ଉଠିବେନି ତୁ ଦେଖ୍୤ ସୀମା ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା୤ ସେଇ ସମୟରେ ରଜନୀ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆସି ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ କହି କହି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଅଣ୍ଡାଳିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ମୁଁ ମଜାରେ ସେଇମିତି ଶୋଇ ରହିଲି୤ ସେ କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ ଉଠ୤ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ କହିଲି ଯାହାକୁ ଉଠଉଚ ସେ ଉଠିସାରିଲାଣି୤ ତାକୁ କିସ୍‌ଟେ ନ ଦେଲେ ସେ ଖରାପ ଭାବିବ୤ ରଜନୀ ମୋ ବ୍ଲାଙ୍କେଟ୍ ତଳକୁ ଆସି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ ଭିଡ଼ିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ଆଉ ଧଡ଼ପଡ଼ ହୋଇ ପଳାଇଲା୤
ସାଢ଼େ ସାତଟା ବେଳକୁ ଆମେ କୋଣାର୍କ ଯିବାକୁ ବାହାରି ପଡ଼ିଲୁ୤ ସେଇଠି ଦିନ ଦୁଇଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୁଲିଲୁ ଆଉ ମନ୍ଦିର କାନ୍ଥରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଯୌନଉତ୍ତେଜକ ଚିତ୍ର ଓ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିଲୁ୤ ସୀମା ଓ ରଜନୀ ଅଲଗା ବୁଲୁଥିଲେ, ମୁଁ ବିଜୟ ଏକାଠି ବୁଲିବା ସମୟରେ ମୁଁ ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲି, ବିଜୟ କହିଲା, ‘ଭାଇ ଏଇ ଫୋଟୋ ନେଇ କଣ କରିବ୤ ମୁଁ କହିଲି, ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ୍୤’ ସେ କହିଲା, ହାତୀ ଘୋଡ଼ାର ମୂର୍ତ୍ତି ବି ଅଛି, ସେ ସବୁ ବି କରିବ ନା କଣ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମଉକା ମିଳିଲେ ସେ ସବୁ ବି କରିବି୤ ସେ ହସିଲା୤ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫୋଟୋ ଦେଖି କହିଲା,
-ସେ ଯୁଗରେ ଲୋକମାନେ ଏତେ ବ୍ରଡ଼ମାଇଣ୍ଡେଡ୍ ଥିଲେ ?
ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ବି ଅଛନ୍ତି ୤
-ହେଲେ ଏମିତି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ କଣ କରନ୍ତି କେହି ?
ମୁଁ ହସିଲି ଆଉ କହିଲି, କେହି ? ଆରେ ସମସ୍ତେ କରନ୍ତି୤ ଏକାଠି କଲେ ଯେଉଁ ମଜା ସେଇଟା ଦେଖୁନ ଚିତ୍ରକୁ ଲାଗୁନି ?
ସେ ନିରିଖେଇ ଦେଖିଲା, ଆଉ ସାମାନ୍ୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଲାଜ ଲାଗିବନି୤
-ଲାଗିବ ନିଶ୍ଚୟ, ହେଲେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ, ଥରେ କପଡ଼ା ଖୋଲିଗଲେ ଆଉ କି ଲାଜ ?
ସେ ନିରବ ଥିଲା୤
ଆମେ ସବୁ ଏକାଠି ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଗଛ ତଳେ ବସିଥିଲୁ, ମୁଁ ଥଟାରେ ପଚାରିଲି, ରଜନୀ କଣ ଦେଖିଲ ? ସେ ବି ଚିଡ଼େଇ ଦେଇ କହିଲା, ତୁମେ ଯାହା ଦେଖୁଥିଲ୤ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖୁଥିଲି, ସେ ବି କହିଲା, ମୁଁ ବି ସେଇୟା ହିଁ ଦେଖୁଥିଲି୤ ମୁଁ ପଚାରିଲି, କୋଉ କାରୁକାର୍ଯ୍ୟଟା ଭଲ ଲାଗିଲା୤ ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା, ତୁମେ ଆଗ କହୁନ, ଆଗରେ ଆଗରେ ବୁଲୁଥିଲ୤ ୟାଙ୍କୁ କଣ ସବୁ ଦେଖେଇ ଦେଖେଇ କହୁଥିଲ୤ କଣ ଜ୍ଞାନ ବାଣ୍ଟୁଥିଲ ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ, ବିଜୟଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ ଦେବା ଦର୍କାର ନାହିଁ, ସେ ତ ମାଷ୍ଟ୍ର ଲୋକ୤ ତାଙ୍କଠୁ କିଛି ଶିଖିବି ବୋଲି ହାତଧରି ଚାଳୁଥିଲି ନା୤ ଉଁ, ମାଷ୍ଟ୍ର ଲୋକ ! ସେ ଏମିତି କହିବା ବେଳେ ସୀମା କହିଲା, ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ୤ ରଜନୀ କିଛି ନିରବ ହେଇ କହିଲା, ‘ତୁ ଭାଗ୍ୟ କରିଛୁ, ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ଲୋକଟେ ପାଇଛୁ୤ ତୋତେ କଣ ଦିନରାତି ଛାଡୁଥିବେ ? ହେ ହେ ହେ’ ସୀମା କହିଲା, ‘କେଡ଼େ ନିର୍ଲଜଟା୤’ ତଥାପି ରଜନୀ ନିରବ ରହିନଥିଲା ଆଉ କହିଲା, ‘ଆଉ ଆମର ଇୟେ, ମାସରେ ଥରେ ଅଧେ ଛୁଇଁଦେଲେ ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ସରିଲା ବୋଲି ଭାବୁଚନ୍ତି୤’
ମୁଁ କହିଲି, ନାଇଁ ନାଇଁ ସେଇମିତି କୁହନି୤ ବିଜୟ ଚାହିଁଲେ ତୁମ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ତୁମେ ଭାବିପାରିବନି, ତୁମକୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ନା ଟିକେ ଧିରେ ଗେହ୍ଲାରେ କରୁଚନ୍ତି୤ ତୁମ ନାନୀ ବି ତ ସେଇ କ୍ୟାଟେଗୋରୀର୤ ତାକୁ ବି ସବୁ ଧିରେ ସୁସ୍ଥେ ଲୋଡ଼ା୤ ସୀମା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା୤ ଆମେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ବହି ବିକାଳି କୋଣାର୍କର କାରୁକାର୍ଯ୍ୟର ବହି ନେଇ ଆସିଲା୤ ୧୨ଟା ସେକ୍ସ୍ ଫୋଟୋ ଥିବା ବହି ଦଶ ଟଙ୍କା୤ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଦୁଇଟା କିଣିନେଲି ଆଉ ଗୋଟିଏ ବିଜୟକୁ ଦେଇ କହିଲି, ଆଜି ରାତିରେ ରଜନୀର ଅବସ୍ଥା ଢିଲା କରିଦିଅ୤ ସମସ୍ତେ ହସିଲେ୤
କୋଣାର୍କରୁ ବାହାରି ଆମେ ଚନ୍ଦ୍ରଭାଗା ଆସିଲୁ, ସେଇଠି ବାଲିରେ ଛାଇ ଯାଗା ଖୋଜୁ ଖୋଜୁ ଅନେକ ବାଟ ଚାଲିଆସିବା ପରେ ଝାଉଁବଣ ସେପାଖରେ ଗୋରା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିବାର ଦେଖିଲି୤ ଏହା ଦେଖି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୁଁ ବିଜୟକୁ ଡାକିଲି୤ ସେ ବି ଆସିଲା, ଆମେ ଦିଜଣ ଏମିତି ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ ଆଉ ସୀମା ବି ଆସିଲେ୤ ସେମାନେ ବି ଦେଖିଲେ୤ ବିଚ୍ ଉପରେ ଦୁଇହଳ ଫରେନର୍ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲେ, ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖ ବିଜୟ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖିନଥିଲ ପରା, ହେଇ ଦେଖ କେମିତି ହଉଛି୤ ସେ ବି ପୁରା ଧ୍ୟାନରେ ଦେଖୁଥିଲା୤ ଏଇମିତି ଦେଖୁଥିବାବେଳେ ସେଇ ଗୋରା ହଳ ପରସ୍ପରର ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ୤ ବିଜୟର ପାଟି ଆଁ ହୋଇ ରହିଗଲା୤ ରଜନୀ ଆନନ୍ଦରେ ଦେଖୁଥିଲା, ସୀମା ସେଇଠୁ ପଳାଇଯାଉଥିଲା୤ ମୁଁ ହାତଧରି କହିଲି, ରୁହ ଦେଖ, ଆଜି ଭାଗ୍ୟ କରିଛ ଲାଇଭ୍ ଟେଲେକାଷ୍ଟ୍ ଦେଖୁଛ୤
ଆମେ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ସେମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ୍ ଦେଖୁଥିଲୁ୤ ରଜନୀ ସେଇଆଡ଼େ ଚାହିଁ ରହିଥିଲା୤ ମୁଁ ହସିଦେଲି କହିଲି, କଣ ପୁରା ପିଇଯାଉଛ ? ସେ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଭାବେ କହିଲା, ଜ୍ବାଇଁ କେତେ ମଜା ଆସୁଥିବ ନାଇଁ? ମୁଁ କହିଲି ମଜା ମାନେ ସ୍ବର୍ଗ ଭଳିଆ ଲାଗୁଥିବ୤ କେତେ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଛନ୍ତି ସେ ହଳି ଦୁଇଟା ଦେଖୁନ ୤ ବିଜୟ ବି ସେ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ତୁମେ ଦିଟା ସେଇଠିକି ଚାଲିଯାଅ, ସେମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବ ତିନିହଳ ହେଇଗଲେ ଆହୁରି ମଜା ହେବ୤ ସୀମା ମୋ ହାତକୁ ଚିମୁଟି ପକାଉଥିଲା, ମୁଁ ତା କାନ ପାଖକୁ ଯାଇ କହିଲି, କାହିଁ ତୁମକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି କି ? ସେ ଲାଜରେ ଇସ୍ସ୍ ବୋଲି କହିଲା୤ ଦେଖ କେତେ ମଜା୤ ଚାଲ ଟ୍ରାଇ କରିବା୤ ସେ ମୋ ଆଖିକୁ ଦେଖିଲା୤ ସେଥିରେ ରାଗ ନଥିଲା ଲାଜ ନଥିଲା, ଥିଲା ପ୍ରଶ୍ନଚିହ୍ନ୤ ମୁଁ ପୁଣିଥରେ କହିଲି, କଣ ବିଜୟ ଯିବାକି? ବିଜୟ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଭାଇ ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ୤ ମୁଁ କହିଲି ରଜନୀକୁ ପଚାରିବା ଦର୍କାର୍ ନାହିଁ, ସେ ହଁ କହିବ ନିଶ୍ଚୟ୤ ହେଲେ ହଠାତ୍ ରଜନୀ କହିଲା, ନାଇଁ ୤ ସବୁ ଚମକି ପଡ଼ିଲୁ୤ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଆଡ଼ଭେଞ୍ଚରସ୍ ରଜନୀ ମନା କଲା କେମିତି୤ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ, କିନ୍ତୁ କାହିଁକି ? ସେ ମନ ଦୁଃଖ କରି କହିଲା, ସେମାନେ ଚାଲିଗଲେ୤ ଆମେ ସମସ୍ତେ ହୋ ହୋ ହୋଇ ହସିଲୁ୤
ସେଇ ଝାଉଁବଣରେ ବସି ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ବିଷୟରେ ଏମିତି କଥା ହେଉଥିବା ବେଳେ ରଜନୀ କହିଲା, ଆଜି ରାତିରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ସେକ୍ସ୍ କଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା୤ ସୀମା କହିଲା ତୋ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହେଇନି ତ ? ବିଜୟ କିଛି କହୁନଥିଲା, ମାନେ ତା ମନରେ ହଁ ଥିଲା୤ ମୁଁ କହିଲି, ଏଇଟା ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ୤ ଚାଲ ଟ୍ରାଇ କରିବା୤
ଆମେ ଦିନସାରା ବୁଲି ବୁଲି ହାଲିଆ ହୋଇଥିଲୁ୤ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରୁମକୁ ଯାଉ ଯାଉ ମୁଁ ଶୋଇପଡ଼ିଲି୤ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟପରେ ରଜନୀ ଓ ସୀମାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା୤ ହେଲେ ମୁଁ ସେଇମିତି ପଡ଼ିରହିଲି୤ ସୀମା କହୁଥିଲା, ‘ତୁ ଗୋଟେ ତୋ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ଭଳି ହେଇ ଗଲୁଣି୤ ବିଜୟ କଣ ଭାବିବେ କହିଲୁ?’ ରଜନୀ କହୁଥିଲା, ‘ଓଃ ବିଜୟ ସାନ ପିଲାଟେ ତ ତାକୁ ଆମେ ସବୁ ରେପ୍ କରିଦେବା ନା କଣ ? ଯଦି ଇଚ୍ଛା ନଥାନ୍ତା ସେ ମନା କରିନଥାନ୍ତେ?’ ସୀମା କହିଲା, ‘ହେଲା ଯେ ଏ ସବୁ କାଣ୍ଡ ମୋତେ ପସନ୍ଦ ନାହିଁ୤’ ରଜନୀ କହିଲା, ‘ବୁଝିଲୁ ନାନୀ, ତୁ ନା ଆଉ ସୁଧୁରିବୁନି୤ ଯଦି ତୋତେ ଭଲ ନ ଲାଗିବ, ତୁ ଅଲଗା ଚାଲିଯିବୁ୤ ତୋତେ କଣ କିଏ ବାଧ୍ୟ କରିବ ନା କଣ? ଜ୍ବାଇଁତ ଏତେ ବଢ଼ିଆ ଲୋକ୤’ ସୀମା କହିଲା, ‘ତୁ ଜ୍ବାଇଁଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବେସି ନସରପସର୍ ହେଇ କି ଏ ସବୁ ଭୁତ ଧରିଛୁ୤’ ରଜନୀ କହିଲା, ‘ଓଃ ସତେ କି, ତୋତେ ଆଉ ଇଚ୍ଛା ଥିବ କି? ମିଛ କହନା ମୋତେ୤ ମୁଁ ଦେଖିଛି ତୁ ବି ସେ ଫରେନର୍ ମାନଙ୍କୁ ଲାଳୈଇ କି ଦେଖୁଥିଲୁ୤’ ଏଇମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରଜନୀ କହିଲା, ତୁ ବେଶି ଦେଖେଇ ହେ’ନା୤ ରାତିରେ ଦେଖିବା କଣ କରିବୁ୤ ରଜନୀ ଚାଲିଗଲା୤ ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ସାତ ହେଲାଣି୤ ବିଜୟ ଉଠି ସାରିଥିଲେ୤ ସେ ଚା’ ମଗେଇଥିଲା୤ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଚା’ ପିଇଦେଇ ବିଚ୍ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲୁ୤
କେହି କିଛି କହୁନଥାନ୍ତି୤ ସବୁ ନିରବ୤ ବୋଧହୁଏ କିଏ ଜଣେ ଆରମ୍ଭ କରିବ ବୋଲି ଅପେକ୍ଷା କରୁଥାନ୍ତି୤ ଏଇ ସମୟରେ ମୋର ଫୋନ ଆସିଲା୤ ମୁଁ ଅଲଗା ଚାଲିଗଲି ଫୋନରେ କଥା ହେବାପାଇଁ୤ ଦୂରରେ ଠିଆହୋଇ ଦେଖୁଥାଏ, ରଜନୀ, ସୀମା ଆଊ ବିଜୟ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କିଛି କଥା ହେଉଥାନ୍ତି୤ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଦୁରରେ ଠିଆ ହୋଇରହିଲି୤ ପାଖକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ବିଜୟ କହୁଥିଲା, ନାନୀ ତୁମକୁ ଭଲ ନ ଲାଗିଲେ ଆମେ ଏ ସବୁ କରିବାନି୤ ସୀମା କହୁଥିଲା, ସମସ୍ତେ ହଁ କଲାବେଳେ ମୁଁ କାଳୀଗାଈର ଭିନେ ଗୋଠ ହୋଇଯାଉଛି୤ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁନି୤ ରଜନୀ କହିଲା, ତୁ ଚୁପ୍ କର୤ ଆରମ୍ଭ ହେଉ ଦେଖିବୁ ସବୁ ଭଲ ଲାଗିବ୤ ରଜନୀର କଥା ଶୁଣି ଲାଗୁଥିଲା ସତେ ଯେଇତି ସେ ଆଗରୁ ଅନେକ ଥର ଏମିତି କରି ସାରିଛି, ଅବଶ୍ୟ ହଁ ମୋ ସହ ତ ଅସଂଖ୍ୟଥର କରିଛି ସେ୤
ରାତିରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ ବୋଲି ଜାଣି ମୁଁ କିଛି ଖାଇଲି ନାହିଁ, ଖାଇଦେଲେ ଅଳସୁଆ ଲାଗିବ୤ ଆମେ ରାତି ଦଶଟା ବେଳକୁ ରୁମକୁ ଫେରିଲୁ୤ ମୁଁ ମୋ ଚିରାଚରିତ ହାଫ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଓ ବାନ୍ୟାନ୍ ପିନ୍ଧିଲି, ସୀମା ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା, କିଛି ସମୟପରେ ରଜନୀ ଆସି କବାଟ ଠକ୍ ଠକ୍ କଲା୤ ସେ ଟପ୍ ଆଉ ସ୍କର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଆଉ ବିଜୟ ଧୋତି୤ ଆମେ ଏକାଠି ବସିଲୁ୤ ମୁଁ ଲ୍ୟାପଟପ୍ ଲଗେଇ ଗୋଟେ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି୤ ରୁମ କୁ ଅନ୍ଧାର କରିଦିଆଗଲା୤ ଆମେ ସବୁ ଖଟଉପରେ ବସିଥିଲୁ୤ ମୁଁ ସୀମାର କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଥିଲି ହେଲେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ରଜନୀରେ କାନପାଖରେ କୁତୁକୁତୁ କରୁଥିଲି୤ ଏଇ ସମୟରେ ବିଜୟର ହାତ ସହ ମୋ ହାତ ବାଜିଗଲା୤ ସେ ମୋ ହାତକୁ କୁତୁକୁତ୍ କରିଲା, ମୁଁ ହସିଦେଲି ଆଉ ତା ହାତକୁ ଭିଡ଼ି ଆଣି ସୀମାର କାନ୍ଧରେ ଥୋଇଦେଲି୤ ସେ ସୀମାର କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ଦେଇ କୁତୁକୁତୁ କରୁଥିଲା୤ ସୀମା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁଲା, ମୁଁ ହସିଦେଇ ତା କାନ ପାଖରେ ଯାଇ କହିଲି, ‘ଲାଜ କରନି, ଏଞ୍ଜୟ୍ କର’୤ ଧିରେ ଧିରେ ବିଜୟର ହାତ ସୀମାର କାନ୍ଧତଳ ଦେଇ ତା ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଆରମ୍ଭକଲା୤ ମୁଁ ନିରବ ହୋଇ ବସିଥିଲି୤ ରଜନୀ ବିଜୟ ପାଖରୁ ଉଠି ଆସିଲା ଆଉ ସୀମାକୁ ବିଜୟ ଆଡ଼କୁ ଠେଲିଦେଲା୤ ମୋ ଗୋଡ଼ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲା୤
ସୀମା ଲାଜ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲା, ଏବେ ସେ ବି ମନଖୋଲି ଏଞ୍ଜୋଅୟ୍ କରୁଥିଲା୤ ଏଇ ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଟା ସରିଗଲା୤ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇବି କି ? ବୋଲି ମୁଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଥିଲି୤ ରଜନୀ କହିଲା, ‘ନାନୀ ଏଇଠି ବସିବୁ ନା ସେ ରୁମ୍ କୁ ଯିବୁ୤’ ସୀମା ଉଠି ଠିଆହେଲା ଆଉ ଧିରେ ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଚାଲିଗଲା, ତା ପଛେ ପଛେ ବିଜୟ ବି ଚାଲିଗଲା୤
କବାଟ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ମୁଁ ଖଟ ପାଖକୁ ଆସିଲି, ରଜନି ସେଇଥି ବସିଥିଲା, ମୋତେ ଖଟ ଉପରେ ଠେଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲା୤ ତା ଗାଣ୍ଡି ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଥିଲା୤ ସେ ନଇଁ ପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର୍ କରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଉଠେଇ ଆଣିଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ରଖି ଚାଟିଲି୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା୤ ଏଇମିତି ଚାଟୁ ଚାଟୁ ସେ ଝଡ଼ିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା୤ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତା ପାଟିରେ ରସ ଢାଳିଦେଲି୤ କିଛି ସମୟ ପୁଣି ଆମେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଲୁ୤ ଏଇ ସମୟରେ କବାଟରେ ଖଡ଼ ଖଡ଼ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି, ବିଜୟ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା୤ କହିବା ଭାଇ କଣ୍ଡୌମ୍ ଅଛି ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ଦର୍କାର୍ ନାହିଁ, କାଲି ଆଇ ପିଲ୍ ଖୁଆଇ ଦେବା୤ ସେ ଖୁସିରେ ଫେରିଗଲା୤
ମୁଁ ପୁଣି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଆସିଲି ଆଉ ରଜନୀକୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ବିଆକୁ ଖାଇଲି୤ ତା ବିଆକୁ ପୁରା ଓଦା କରିଦେଲି୤ ତାପରେ ତା ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଗେହୁ ଗେହୁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି୤ ସେ ଅଃ ଆଃ ଓଃ ହେଉଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଉଠି ଠିଆ୤ ମୁଁ ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କିଛି ସାମ୍ପୁ ଲଗେଇ ଆସିଲି ଆଉ ଟିକେ ସାମ୍ପୁ ରଜନୀରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଦେଇ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି୤ ଟାଇଟ୍ ଥିଲେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଫିଟ୍ ହେଇଗଲା୤ ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗେହିଂ ଚାଲିଲି୤
ପନ୍ଦର ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ସେ ପୁଣି ଝଡିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ମୁଁ ବି୤ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ରସ ଢାଳିଦେଲି୤ ସେ ଫାଁ ହୋଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲା୤ ମୁଁ ବାଥ୍ ରୁମରୁ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ ସେ ନିଜ ପୋଷାକ ସଜାଡୁଥିଲା୤ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା କାହିଁକି ପୁରୀ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ କଲୁ ଜାଣିଲ ତ ଭାଇ ? ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି ବିଜୟ ବି ସବୁ ଜାଣିଥିଲା ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା ହଁ୤ ସେ ବହୁତ ଖୁସିରେ କହିଲା, ଆଜି ମୋ ଦେହର ସବୁ ଭୋକ ତୁମେ ବୁଝେଇ ଦେଲ୤ ବିଜୟ ଜମ ସେକ୍ସ୍ କରିପାରନ୍ତିନି୤ ତୁମେ ମୋତେ ଖୁସି କରିଦେଲ୤ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ସରିନି, ଆହୁରି ଅଛି୤

You may also like...

4 Responses

  1. Zeddy says:

    Any girl n aunt want sex full privacy full pleasure call or SMS 7978189087

  2. Biswas says:

    Jadi kehi mahila ( female s) Real sex chahunchnti please [email protected] 7008597270
    Age no Bar
    But please don’t call for sex chart

  3. Kkm says:

    Any women pls contact

  4. Sanjib says:

    Any woman or girl want full sex masti WhatsApp me 8763301028. For 12hr Rs 2000 bbsr and cuttack only

Leave a Reply

Your email address will not be published.