Mo Sangara Bhauni Charu Ku Genhili | Odia Sex Story

ବାଣ୍ଡ, ବିଆ, ଗିହା ଗେହିଁ, ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ, ଓଡ଼ିଆ ଝିଅ ର ଦୁଧ..

ଭାଉଜ ର ଓଡ଼ିଆ କାହାଣୀ ପାଠକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଉଜ.କମ ରେ ଆଜି ରହିଛି ଏକ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସହ ଓଡ଼ିଆ ଲିପିର କାହାଣୀ ଟିଏ | କାହାଣୀ ଟି ଆମ ପାଖକୁ ପଠେଇଛି କାଳନ୍ଦୀ ଚରଣ ମହାଶୟ ତାଙ୍କୁ ଭାଉଜ.କମ ତରଫରୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ସହ ଆରମ୍ଭ କରିବା ତାଙ୍କରି ମୁଂହାରୁ ତାଙ୍କରି କାହାଣୀ |

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୁଁ କଟକ ରେ ଚାକିରି କରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆକାଶ ବି ମୋ ଅଫିସ ରେ ଚାକିରି କରେ ସେ ତା ଫାମିଲି ଗାଁ ରେ ରହୁଥାନ୍ତି କାରଣ ତ ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍କୁଲ ରେ ଚାକିରି କରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଭ ଉଣି ଚାରୁ ଆଉ ତା ମା ରୁହନ୍ତି ତା ଭ ଉଣି ବାହାହେଇନ ଥାଏ ତାକୁ ପ୍ରାୟ ୩୫ ହେବ ସେ ବି ସରକାରି ଚାକିରି କରେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଗୋରା .ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯାଏ ସେ ମୋତେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକେ ଦିନେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ରାତି ହେଇଗଲା ସେଦିନ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବି ନଥାଏ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁହେଁ ଶଶର ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ଘରେ କେବଳ ତା ମା ଆଉ ଚାରୁ ଥାନ୍ତି ସେ ତା ମା କହିଲେ ରାତି ହେଲାଣି ଆଉ ତୋତେ ବସ ମିଳିବନି ରହିଯା କାଲି ଯିବୁସେଠୁ ମୁଁ ରହିଗଲି ଚାରୁ ମୁଁ ରହିବା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା ଆଉ ସେ ରୋଶେଇ କରିବାକୁ ଗଲା ଆଉ ମୋତେ ଆଣି ତା ଭାଇର ଲୁଙ୍ଗି ଦେଲା ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ମୁଁ ସେଠୁ ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ଡାକିଲା ଖାଇବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ସାଥିହେଇ ବସି ଖାଇଲୁତା ମା ଖାଇସାରି ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସାମନା ସାମିନ ବସି ଖାଉଥାଉ ସେ ଏକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥାଏ ତା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ପୁରା ଜଣା ପଡୁଥାଏ ଆମେ ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋର ବହା ହେବାପାଇଁ ଇଛା ହେଉନି ସେ କହିଲା ଇଛା ହେଉଚି କିନ୍ତୁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତବ ଆସୁନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଗୋଟି କଥା ପଚାରିବି କିଛି ଖରାପ ଭାବିବୁନିତ ସେ କହିଲା କହୁନ ଖରାପ୍ ଭାବିବି କାହିକି ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋର୍ ଇଛା ହେଉନି ତା ପରେ ସେ କହିଲା କଣ ମୁଁ କହିଲି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଚି ମୁଁ ପୁଣି ତୁ କଣ କରୁ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଆଉ କଣ କରିବି ଏମିତି ରହିଯାଏ ତା ପରେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ସେ କହିଲା ଭାଇ ଆସ ମୋ ରମ କୁ ବସି କଥାହେବା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ବସି କଥାହେଲୁ ଚାରୁ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତୁ ଯାହାକୁ ବାହା ହେବୁ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବସେଠୁ ସେ କହିଲା କାଳିଆ ଭାଇ ତମେ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚ
Mo Sangara Bhauni Charu Ku Genhili
ମୁଁ କହିଲି ମତେ ବୁ ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ ଆଉ ତୋର ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ ଆହୁରି ଭଲ ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ସେ କହିଲା ଆଉ କଣ ଭଲ ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ତୋର ସବୁ ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ପୁରା ଖୋଲିକି କହୁନ୍ କଣ ଭଲ ଲାଗେ ତାପରେ କହିଲି ତୋ ମାଂସଳ ଦୁଧ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଖାଇଲା କଣ ଚାରୁ କହିଲା ତମର୍ ସେଇଟା ମାନେ କଣ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ତମ ବାଣ୍ଡ ସତରେ କାଳିଆ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଲାଗୁଚି ବହୁତ ବଡ ହେଇଥିବ ହଁ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଆଛା ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ସାଇଜ କେତେ ହେବ ସେଠୁ ଚାରୁ ଗାଉନ ବାହାର କରିଦେଲା ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥାଏ ସେ କହିଲା ଏଥର ଭାଇ କୁହ ମୋ ସାଇଜ୍ କେତେ ତାପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଧରି କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ଏତେବଡ ଆଉ ବହୁତ ଟାଣ ବି ଲାଗୁଚି ଓହ୍ ଚାରୁ କଣ ହେଇଚିଲୋ ତୋ ଦୁଧ ସତେ ଯେମିତି ଦିଟା ପାଚିଲା ବେଲ ଆଉ ତୋ ଭୁଣ୍ଡି ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଲା ଆଉ ଦଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଏଥର ଖାଅ ମୋ ଦୁଧ କୁ ମୁଁ ବି ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଅନ୍ଯଟିକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା କହିଲା ଓହ ଭାଇ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ତମର ପୁରା କଳା ମଚ ମଚ୍ ଲମ୍ବା ଆଉ ଏତେ ମୋଟା ସତରେ ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଚାରିପଟେ ବହୁତ ବାଳ ରଖିଚ ତେଣୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚି ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ଏଣେ ତା ଚଡି ବି ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି କଳା ମଚ ମଚ ମଝିରେ ସୁନ୍ଦର ବିଆ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ରେ ଏତେ ବାଳ ରଖିଚୁ ସେ କହିଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ରୁ ଏତେ ବାଳ ମୁ କେବେ କାଟିନି ଆଉ ମୋତେ ବାଳ ରଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବାଳଭର୍ତି ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଚି କହି ତାବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଦେଖିଲି କହିଲି ଓହ୍ ଚାରୁ ତୋର କି ବିଆ ହେଇଚିଲୋ ଚାରୁ କହିଲା ଓହ୍ ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ପ୍ଲିଜ୍ ମୋ ବିଆ କୁ ଚାଟ ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଏଣେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଓହ୍ ଭାଇ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ବିଆ ରୁ କେବେ ପାଣି ବାହାର କରିନୁ ସେ କହିଲା ବାହାରିଚି ହେଲେ ଏମିତି କବେ ନୁହେ ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚଟି ପୁରା ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି ବହୁତ୍ ମିଠା ଲାଗିଲା ତମେ ଯା କୁହ ଭାଇ ତମ ବିଆ ଚଟା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲୁ ମୁଁ ଚାରୁର୍ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଦେହ ସାରା ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି କହିଲି ଚାରୁ ଓହ୍ ତୋର୍ କି ଗାଣ୍ଡି ହେଇଚି କିଲୋ ପୁରା ଛେନା ଭଳି ଲାଗୁଚି ତା ଗାଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚତମେ ଏତେ ମଜା ଦେବ ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୁଁ କହିଲି ତ ଯାହା ହେଇଚୁନା ଚାରୁ କହିଲା ମୁଁ କଣ ହେଇଚି ଓହ୍ କହନା ଚାରୁ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ପୁରା ମସ୍ତ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଫଟେଇ ଦିଅ ତାପରେ ମୁ ତାକୁ ସେଦିନ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆ କୁ ଦରଦ କରିଦେଲି ତ ବାସିଦିନ ସେ ଆଉ ଅଫିସ୍ ଗଲା ନାହିଁ .
bia re banda

ମୁଁ ସକାଳୁ ଲେଟ୍ ରେ ଉଠିଲି ଯୋଗକୁ ତା ଭାଇଫୋନ କଲା ଆସିବେ ନାହି ବୋଲି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ରହିଯାଅ କାଲିଜିବ ମୁ କହିଲି କାହିଁକି ଚାରୁ କହିଲା ଆଜି ଭାଇଭାଉଜ ଆସିବେନି ମୁଁ ସେଠୁ ରହିଲି ତାପରେ ଚାରୁ ମୋତେ ଚା ଆଣି ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ଏତେ ମଜା ଦେଲ ଯେ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଯାହା କହ ତୋ ଦୁଧ ଆଉ କଳା ମଚ ମଚ ବାଳଭର୍ତି ବିଆ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ନା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ହେଇଚି ଯେ କେହି ଝିଅ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି କଲା ତାପରେ ଚରୁ କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଠିଆ ରେ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ଆଉ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ ପଛୁଆ ଗିହଁ ସେଠୁ ତାକୁ ପଛୁଆ ଗେହିଁଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ରୁ ଭସ ଭସ୍ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବି ବାହାରିପଡିଲା ଦୁହେଁ ଶାନ୍ତ ହେଲୁ .ମୁଁ ସେଦିନ କଟକ ଫେରିଆସିଲି ଆଉ ମୁ ଯେତେବେଳେ ଯାଏ ଚାରୁ କୁ ମନ ଭରି ଗିହେଁ

You may also like...

2 Responses

  1. Raj says:

    Any Girls/Bhabi/Aunty wants to full sex satisfaction so call me :-+919853728892
    And wants to sex chat with me my whatsapp no :- +919853728892…..
    ONLY GIRL NO BOYS

  2. Biswas says:

    Jadi kehi mahila ( female s) Real sex chahunchnti please [email protected] 7008597270
    Age no Bar
    But please don’t call for sex chart

Leave a Reply

Your email address will not be published.