ଫେସବୁକ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ଶାନ୍ତି Odia Sex Story

ପ୍ରାୟ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ରାତିରେ ଫେସବୁକ୍‌ରେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ରହି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଚାଟିଂ କରିବା ଭିତରେ ମୋର୍ କଲେଜର କିଛି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଚାଟିଂ କରୁଥାଏ ଏଇମିତି ଚାଟିଂ କରୁ କରୁ ଅନେକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମୋର ଟିକେ ଅଧିକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗତା ବଢ଼ିଯାଇଥାଏ |

ପ୍ରାୟ ସବୁ ରାତିରେ ମୋର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଶାନ୍ତି ସହ ଚାଟିଂ କରେ | ଝିଅଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ହେଲେ ତା ନାଁ ରେ ଅନେକ କଥା କଲେଜରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ କିଏ କିଏ କହନ୍ତି ସେ କାଳେ ଟଙ୍କା ନେଇ ଦେହ ବ୍ୟାପାର୍ କରେ, ହେଲେ ବିଶ୍ବାସ ହୁଏନି |ଦିନେ ଏମିତି ଚାଟିଂ କରୁ କରୁ ତାକୁ ପଚାରିଦେଲି ଯେ ସମସ୍ତେ ତା ନାଁରେ ଏତେ ଖରାପ କଥା କହୁଛନ୍ତି କାହିଁକି ? ସେ କହିଲା, ମୁଁ କାହାକୁ ଲାଇନ୍ ଦେଉନି ତେଣୁ ସବୁ ମୋ ଉପରେ ରାଗି ଏମିତି କହୁଛନ୍ତି | ଆଛା, ତା ହେଲେ ତୁମ ବ୍ୟାଚରେ ତ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଝିଅ ଯୋଡ଼ି ହୋଇ ଗଲେଣି, ତୁମେ କାହିଂକି ଏକା ଅଛ ? ସେ କହିଲା ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ପିଲାଟେ ମିଳିଲେ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରନ୍ତି | ମୁଁ ହସିଲି, କହିଲି ତୁମ କ୍ଲାସରେ ଏତେ ଟୋକା ଅଛନ୍ତି, କଣ କିଏ ବି ସୁନ୍ଦର ନାହାନ୍ତି, ସେ କହିଲା ନାଇଁ ସାର୍ ଖାଲି ସୁନ୍ଦର ହେଲେ ଚଳିବ, ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଆଉ ଇଣ୍ଟେଲିଜେଣ୍ଟ୍ ବି ହେବାକୁ ପଡିବ ନା ?ସେଇଠୁ ମୁଁ ଥଟାରେ କହିଲି ତାହେଲେ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତୁମର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ହେଲି | ସେ କହିଲା ଓକେ |ୟା ପରେ ଯେବେ ବି ମୁଁ ରାତିରେ ଅନଲାଇନ୍ ଯାଏ ସେ ଥିଲେ ହାଏ ବେବି, ନହେଲେ ହାଏ ସ୍ବିଟି ଏମିତି ଲେଖେ ଆଉ ସେ ହାଏ ହାଣ୍ଡସମ୍ କିମ୍ବା ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବୋଲି ଲେଖେ |

ଅବଶ୍ୟ କଲେଜରେ ସେ ମୋ ସାମନାରେ ଗଲାବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ଚାହେନି କି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଏନି୤ ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଗଲା |ଦିନେ ରାତିରେ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଦେଖିଲି ସେ ଅଛ୍ଇ କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟ ହେଲାଣି ନା ହାଏ ନା କିଛି ଲେଖୁନି, ମୁଁ ପଚାରିଲି, କଣ ଶୋଇଗଲ କି ? ସେ କହିଲା ନାଁ | ମୁଁ କହିଲି ଆଉ କିଛି କହୁନ ଯେ, ସେ କହିଲା, ଆଜି ମୋ ମନ ଦୁଃଖ | କଥା କଣ କହିବାରୁ କହିଲା, ଆଜି ମୋ ରୁମ୍ ମେଟ୍ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଛି ଆଉ ଆମ ବସାରେ ମୁଂ ଏକା |

ତେଣୁ ଡର ଲାଗୁଛି ଆଉ ବୋର୍ ବି ହେଉଛି | ମୁଁ କହିଲି ରୁମ୍‌ରେ ଏକା ଅଛ, ଅଥଚ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କୁ ଇନ୍‌ଭାଇଟ୍ କରୁନ ? ସେ କହିଲା, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ତ ଘରେ ବିଜି, ମୁଁ ଡାକିଲେ କଣ ସେ ଆସିବେ ? ମୁଁ କହିଲି, ତୁମେ ଡାକି କି ଦେଖ | ସେଇଠୁ ସେ ନିରବ ହେଇଗଲା | ମୁଁ ଅନ୍ୟ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି ସେ ପୁଣିଥରେ ମେସେଜ୍ ଦେଲା, ହେଏ ବୟ୍, ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସିବ, ମୁଁ ଆଜି ଏକା ଅଛ୍ହି | ମୁଁ ହଠାତ୍ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି |କିନ୍ତୁ ପର ମୁହୂର୍ତରେ ଘରେ କହିଲି ଯେ ହଷ୍ଟେଲରେ ଗୋଟିଏ ଛାତ୍ରୀର ଦେହ ହଠାତ୍ ଖରାପ୍ ହେଇଯାଇଛି, ତାକୁ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍ ନେବାକୁ ପଡିବ, ମୁଁ ଯାଉଛି |

ମାତ୍ର ଦଶ ମିନିଟରେ ମୁଁ ତା ରୁମ୍ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲି | ସେ କବାଟ୍ ଖୋଲି ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲା, କହିଲା ‘‘ସାର୍ ଆପଣ ସତରେ ଆସିଲେ ?’’ ମୁଁ ପଛକୁ ବୁଲି ପଡି ଏଣେ ତେଣେ ଦେଖି କହିଲି, ‘‘କିଏ ସାର୍, ମୁଁ ତ ତୁମର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ |’’ତା ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଗଲାପରେ ସେ କଣ କହିବ କିଛି ବୁଝିପାରିଲା ନାହିଁ | ସେ ନାଇଟ୍ ଡ୍ରେସ୍ ରେ ଥିଲା | ଟ୍ରାଉଜର୍ ଆଉ ଉପରେ ଟପ୍ ହେଲେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା |କାରଣ ତା ନିପଲ୍ ଦୁଇଟା ତା ଟପ୍ ଉପରୁ ଫୁଟିକୁ ଦେଖାଯାଉଥିଲା | ତା ରୁମରେ ଯାଇ ବସିଲି ସେ ଚୁପଚାପ୍ ଥିଲା, ମୁଁ କହିଲି, ଡାକି ଦେଉଚ ଆଉ ଚୁପ୍ ରହୁଚ୍ ? ସେ କହିଲା, ମୁଁ କଣ ସତରେ ଭାଇଥିଲି ଆପଣ ଆସିବେ ବୋଲି ? ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି ତେବେ ମୁଁ ଯାଉଛି | ମୁଁ ଉଠିଲି, ସେ କହିଲା, ନା | ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଧରି ମୋ ଛାତିକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି, କହିଲି ଆଜି ରାତିରେ ତୁମେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡର କମାଲ୍ ଦେଖିବ | ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା, ତା ଓଠକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ କିସ୍ ଟେ ଦେଲି |

ସେ ବି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଭିଡିଧରି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ମୋ ଜିଭକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା |ସେମିତି କରୁଥିବା ସମୟରେ ତା ଟପ୍ ଉପର ଦେଇ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ମାପିଲି | ୩୨ ସାଇଜ୍ ହେବ | ତା ଟପ୍ କୁ ଖୋଲି ଦେଲି, ଆଉ ତା ଦୁଧଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା |ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ଦୁଇଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଘଷି ହେଉଥିଲା୤ ତା ଦୁଧକୁ ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ଚିପୁଥିଲି ଆଉ ତା ଓଠରେ ଓଠ ମିଶେଇ କିସ୍ କରିଯାଉଥିଲି |ସେ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ମୁଁ ଟିକେ ନଇଁ ପଡି ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କରୁଥିଲା | ମୁଁ ତା ନିପଲ୍‌କୁ ଜିଭରେ ଚିମୁଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଓହ୍ ଓହ୍ କହିଲା | ତା ଠିଆ ଦୁଧ ଦିଟା ମୋତେ ବାଇୟା କରି ଦେଇଥିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଖାଇ ଯାଉଥିଲି |ଶାନ୍ତିକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ସାଇଡରେ ଶୋଇଗଲି, ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଇଲି | ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା | ଉମ୍ ଉମ୍ ହେଉଥିଲା | ତାପରେ ତା ହାତକୁ ଉପରକୁ କରିଦେଇ ତା କାଖରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଥରିଗଲା ମୋତେ ଦୁର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ହେଲେ ବିଫଳ ହେଲା, ତା ଦୁଧକୁ ଖାଈବା ପରେ ସେ ଥରିଲା, ଆଉ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ହିଁ ଯେମିତି ତା ବିଆକୁ ଛୁଇଁ ଦେଇଛି ସେ ଜୋରରେ ଥରି ଥରି ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା | ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ସାମାନ୍ୟ୍ ଓଦା ହେଇଗଲା |ଶାନ୍ତିର ପ୍ରଥମ ଓର୍ଗାଜମ୍ ହୋଇସାରିଥିଲା |

ସେ ନିରବରେ ଖଟରେ ପଡିଥିଲା | ମୁଁ ତାକୁ ଛାଡିଦେଲି, ସେ ଉଠି ବାଥରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଛାପୋଶି ହୋଇ ଫେରିଲା | ତା ଛାତିର ଦୁଧ ଦିଓଟା ଠିକ୍ ଇଡ୍‌ଲି ଭଳି ଦିଶୁଥିଲା | ଜମା ତଳକୁ ଓହଳି ନଥିଲା |ତାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ପୁଣି ଥରେ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଠିଆହୋଇଥିଲା ଖଟ ଧାଡ଼ାରେ ଆଉ ମୁଁ ଖଟ ଉପରେ ବସି ତାକୁ ଚୋଷି ଯାଉଥିଲି, ଏହି ସମୟରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ତା ବିଆ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା | ତା ପ୍ୟାଣ୍ତ ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ସାଉଁଳେଇ ଦେଉଥିଲି, ସେ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ପଛକୁ ନେଇ ଯାଉଥିଲା | ଆର ହାଟରେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ତକୁ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲି | ଓଃ କି ବଢିଆ ବିଆଟେ ତା’ର କହିବାକୁ ଶବ୍ଦ ନାହିଁ | ପୁରା ସଫା, ଟିକେ ବି ବାଳ ନାହିଁ, ପୁରା ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗର ଫ୍ରେସ୍ ବିଆ |
ଫେସବୁକ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ଶାନ୍ତି
ଶାନ୍ତିକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚାଟୁ ଚାଟୁ ତଳକୁ ତଳକୁ ଚାଟି ଚାଲିଲି, ଯେମିତି ତା ବିଆ ଉପରେ ଜିଭ ଦେଇ ଚାଟିଛି ସେ ମୋତେ ଠେଲି ପକାଇଲା,ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡିଧରି ତା ବିଆ ଉପରେ ମୋ ପାଟି ପକାଈ ସାରିଥାଏ | ସେ ଓହ୍ ଓହ୍ ଆହ୍ ଆହ୍ ଉମ୍ ଉମ୍ ହେଉଥାଏ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଖାଈବାଉ ଲାଗିଲି | ତା ବିଆରୁ ଧିରେ ଧିରେ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଥାଏ, ତା ବିଆ ମୂଣ୍ଡି(କ୍ଲିଟୋରିସ୍)କୁ ଜିଭରେ ଯେମିତି ଛୁଇଁଛି ସେମିତି ସେ ପୁଣି ଥରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ୍ କଲା | ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଦେଇ ସଲ ସଲ କରିବାଉ ଆରମ୍ଭ କଲି | ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହି କଂ କଁ ଶବ୍ଦ କଲା | ଧକେଇ ହେଇ ସଁ ସଁ ହେଲା |ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଦେଇଥାଏ, ଓ ହାତରେ ତା କ୍ଲିଟୋରିସ୍ କୁ ଚିମୁଟି ଦେଉଥାଏ, ସେ ହଠାତ୍ ଜୋରରେ ଥରି ଯାଇ ପୂଣି ଥରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା, ମୁଁ ଜାଣିଲି ତାର ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ପାଣି ବାହାରି ଗଲା |ତାକୁ କହିଲି କୁକୁର୍ ଭଳି ଥିଆ ହୋଇଯା, ସେ ସେମିତି କଲା ମୁଁ ତା ବିଆ ତଲେ ମୋ ମୂଣ୍ଡ ରଖି ତା ବିଆରୁ ବାହାରୁ ଥିବା ପାଣି ଚୋଷିବାଉ ଲାଗିଲି |

ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା | ତା ବିଆକୁ ଶୁଖେଇଦେଲି |ସେ ପୁଣି ବାଥ୍ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା |ଏଥର ସେ ବାଥ୍ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆଇଲା ବେଳେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା, ଓଃ କି ସେକ୍ସି ତା ଶରୀର, ତାକୁ ପାଖକୁ ଟାଣି ଆଣି ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଣ୍ଡରୁ ଗୋଡ଼ ଯାଏଁ ଖାଳି ଚୋଷିଲି ଆଉ ଚାଟିଲି,ସେ ଆଃ ଆଃ ହେଉ ହେଉ ନିଜ ଶରୀରକୁ ଟାଣ କରିବାଉ ଲାଗିଲା | ତା ଜଙ୍ଘ ଦିଟାକୁ ଅଲଗା କରିଦେଇ ପୁଣିଥରେ ଯେମିତି ତା ବିଆରେ ପାଟିଦେଇଛି ସେ କହିଲା, ‘‘ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବି ନାହିଁ, ମୋତେ ଖାଅନି, ମୋର ପ୍ରାଣ ବାହାରି ଯାଉଛି’’ ମୁଁ ସାମାନ୍ୟ୍ ହସିଦେଇ କହିଲି, ମୁଁ ଥାଊ ଥାଉ ପ୍ରାଣ ଚାଲିଯିବ ? ଚିନ୍ତା କରନି, ଏବେ ମୋ ଟାଣ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ଦେଇ ଦେବି ଯେ ସବୁ ପୁଣି ସମାନ୍ ହେଇଯିବ | ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଖାଉ ଖାଊ ତା ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଉ ଆଗପଛ କଲା | ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା |

ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅନାଇ ଥାଏ, ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚୋଷୁଥାଏ | ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାଟରେ ଧରି ଦଳୁଥାଏ, କହିଲି, ମୋ ପିଲା(ବାଣ୍ଡ)କୁ ଟିକେ ଗେଲ କର, ପାଟିରେ ନେଇ ତାଉ ଓଦା କରି ପକାଅ, ନହେଲେ ସେ ତୁମ ସ୍ବର୍ଗରେ କେମିତି ପଶିବ | ସେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସଟେ କଲା, ଆଊ ଧିରେ ଧିରେ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା୤ବାଃ ତା ନରମ ଓଠ ଓ ଉଷୁମ ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ମୋଟା ହେବାଉ ଲାଗିଲା | ସେ ତଳେ ଶୋଇଥାଏ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟି ପାଖରେ ରଖି ତା ବିଆ ପାଖରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ମୁଁ ଚୋଷୁଥାଏ,ଏକା ସଥିରେ ଦୁଇଜନ ପରସ୍ପରକୁ ସେକ୍ସର ମଜା ଦେଇଥାଉ, ତା କ୍ଲିଟୋରିସକୁ ଯେମିତି ଚିମୁଟି ଦେଇଛି ସେମିତି ସେ ଥରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରେ ପାଣି ଆସିଲା,ଏହା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ତୁମେ ରେଷ୍ଟ୍ କର ଆଉ ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଇ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଢୁକେଇ ଦେଇ ଗୋଟିଏ ଧକ୍କା ଦେଲି ଯେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ପଶିଗଲା | ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ହେଲେ ଆଉ ଅପେକ୍ଷା ନ କରି ଧକ୍କା ଉପରେ ଧକ୍କ୍ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି |ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷୁଥିଲି ସେଣେ ତଳେ ତାକୁ ବଢିଆ ବଢିଆ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଲିଥିଲି, ମୋତେ ତ ସ୍ବର୍ଗସୁଖ ମିଳୁଥିଲା | ହେଲେ ସେ ଖାଲି ନିରବରେ ଖଟରେ ପଡିଥିଲା, ତେଣୁ ତାକୁ କୁକୁର୍ ପରି ଠିଆ କରାଈ ପଛ୍ହରୁ ଯେମିତି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଧକ୍କା ମାରିଚି ସେ ବୋଉଲୋ ବୋଲି କହିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଲା ଭଳି ଲାଗିଲା | ସେ କ୍ଁ କଁ ହେଉଥିଲା ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା, ମୁଁ ଧକ୍କା ଉପରେ ଧକ୍କା ଦେଇ ଚାଲିଥିଲି | ତା ପିଠି ପାହରେ ନଇଁପଡି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି |

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ଠିଆ କରେଇ ଦେଇ ତା ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଦେଇ ଗେହିଲି |ଥିଆ ଠିଆ ଯେମିତି ମୁଷଳ ଭାବରେ ଧକ୍କା ବାଜିଲା ତା ବିଆ ଓଦା ହେବାଉ ଲାଗୁଲା, ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅତି ଆରାମ ରେ ଭିତର ବାହାର୍ ହେଉଥିଲା |ତାକୁ କାଖ କଲାପରି ଧରିଲି ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତାକୁ ନଚାଈଲି, ସେ ମୋ ବେକକୁ ଧରି ଝୁଲିଲା ପରି ରହିଥିଲା | ତା ବିଆ ପୁର ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସେଟିଂ ହେଇଯାଇଥିଲା | ମୋତେ ହାଲିଆ ଲାଗିବାକୁ ଆରମ୍ଭ ହେଲା, ତ ମୁଁ ଖଟରେ ଶୋଇପଡିଲି, ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ଏଥର ତୁମେ କର ,ସେ ମୋ ଉପରେ ବସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଖାଲି ପାଗଳ ପ୍ରାୟ ଡେଇଁଲା | ସେମିତି ଡେଉଂ ଡେଉଁ ତା ଦେହ ପୁଣିଥରେ ଥରିବାଉ ଲାଗିଲା, ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ପୁଣି ଝଡିବ, ତେଣୁ ତାକୁ ତଳକୁ ଆଣି ମୁଁ ଉପରେ ରହିଲି ଆଊ ତା ବିଆକୁ ମେଲା କରିଦେଇ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ଧକ୍କା ଉପରେ ଧକ୍କା ଦେଇଚାଲିଲି, ବାସ୍ ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲା ନାହିଁ, ଆଃ ଆଃ ମୁଁ ମରିଗଲି ବୋଲି କହି ଚିତ୍କାର କରିବାଉ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ତା ବିଆରେ ଢିଲା ହୋଇଗଲା ପରି ଲାଗିଲା, ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆଇଲା |ତା ପାଣି ବାହାରିବା ପରେ ମୁଁ ବି ତାକୁ ଡବଲ୍ ସ୍ପିଡ୍ ରେ ଗେହିଁଲି ଆଊ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ପାଣି ତା ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି | ସେ ମୋତେ ଠେଲି ଅଲଗା କରିବାଉ ଚାହୁଁଠିଲା, ବୋଧହୁଏ ଡରୁଥ୍ହିଲା କାଳେ ପ୍ରେଗ୍ନାଣ୍ଟ୍ ହେଇଯିବ ବୋଲି, କହିଲି, ମୁଁ ମେଡିସିନ୍ ଆଣିଚି ସାଥିରେ ଚିନ୍ତା କରନି | ସେ ହସିଦେଲା | ତା ବିଆରେ ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ରଖି ତା ଉପରେ ହିଁ ଶୋଇ ରହିଲି ତା ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଚିପୁ କହିଲି, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡର ଲଭ୍ ଟା କେମିତ୍ ଲାଗିଲା, ସେ କହିଲା ଅକାଳେ ସକାଳେ ଲଭ୍ ହେଲେ ମଜା ନାହିଁ |ଆଅଣ ଯଦି ସବୁବେଳେ ମୋତେ ଏମିତି କଲବଲ କରିବେ ବୋଇଲେ ହିଁ ମଜା ଆସିବ | ମୁଁ କହିଲି, ତୁମ ଟାଇଟ୍ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଯେମିତି ସେଟିଂ ହେଇଚି, ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ଏମିତି ଥାଉ,ଆଗକୁ ଯେବେ ବି ତୁମ ରୁମ୍ ଖାଲିଥିବ ମୋତେ କହିଦେଉଥିବ |

​ସେତେବେଳକୁ ପାହାନ୍ତି ହେଲାଣି | ରାତି ଗୋଟାଏରୁ ସକାଳ୍ ପାଞ୍ଚଟା ଯାଏଁ ଆମେ ସେକ୍ସ୍ କରୁଥିଲୁ | ଶାନ୍ତି ଏ ଭିତରେ ତିନି ତିନି ଥର ଝଡି ସାରିଥିଲା |କହିଲି ଆଉଥରେ କରିବା, ସେ କହିଲା ନାଇଁ ସକାଳ୍ ହେଲାଣି, ସାହିରେ ସବୁ ଲୋକ ଉଠିପଡିବେ, ଆପଣ ଯାଆନ୍ତୁ କାଲି ରାତିରେ ଆସିବେ, କାଲି ବି ମୁଁ ଏକା ଅଛି

​ – ଶେଷ –

You may also like...

4 Responses

  1. sagar says:

    hi girls. I m a sexy boy .i m from bbsr agar mere sath sex Karna chahateho to cl me7008659990 cal boy odia

  2. bibek says:

    am from Bbsr
    any female are cl me
    8598824727

  3. S.sahu says:

    ଭଉଣୀ ମୋ ଠାରୁ ଗିହା ଖାଇବାର ଅଛି ତେବେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିପାରିବ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ସତ୍ୟନଗରରେ ରହେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ର ଲମ୍ବ 9 ଇଞ୍ଚ ତୁମେ ମୋଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତରେ ଗିହା ଖାଇବ ପେଟରେ ପିଲା ରହିବାର କୌଣସି ଭୟ ନାହିଁ I

  4. Sayak sundar says:

    ଭଉଣୀ ମୋ ଠାରୁ ଗିହା ଖାଇବାର ଅଛି ତେବେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିପାରିବ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ସତ୍ୟନଗରରେ ରହେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ର ଲମ୍ବ 9 ଇଞ୍ଚ ତୁମେ ମୋଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତରେ ଗିହା ଖାଇବ ପେଟରେ ପିଲା ରହିବାର କୌଣସି ଭୟ ନାହିଁ I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *